קטע מהעבודה

תסמונת ליקוי קשב ריכוז והיפראקטיביות (Attention Deficit Hyperactivity Disorder = ADHD) מסווגת כהפרעת ילדות והתבגרות הנוגעת לכ-5-10% מכלל האוכלוסייה ובשכיחות גבוהה יותר בקרב בנים. מחקרים רבים חקרו תסמונת זו בקרב מתבגרים, והשפעתה על ממדים שונים בחיי המתבגר. המחקרים מעידים על קשר בין התסמונת לבין התפתחות של התנהגות עבריינית בקרב מתבגרים.  העבודה הנוכחית חוקרת את הפערת ה-ADHD וההשלכות שלה עבור הלוקה בינה, ובמיוחד הקשר בין הפרעה זו לבין עבריינות, ומציעה כלים ודרכים על מנת להפחית או למנוע את המעורבות של הילדים בעלי ADHD במעשי עבריינות בעתיד. העבודה מתבססת על מחקרים קודמים שחקרו את הנושא.

העבודה מספקת ראיה רחבה אודות הקשר בין תסמונת ADHD לבין מעורבות במעשי עבריינות ופשיעה, כגון: אלימות, שימוש בסמים ואלכוהול, רצח, גניבה וכו'. בנוסף לכך, העבודה מדגישה את היכולת של אנשי החינוך וההורים לעזור לילדים בעלי ADHD ולהציל אותם מלהיות מעורבים באירועים של מעשי עבריינות ופשיעה, ע"י סיפוק אוויה חיובית ותומכת.


תוכן עניינים

-          תקציר

-          מבוא

-          1.סקירה ספרותית

-          1.1.הגדרת הפרעת קשב והיפראקטיביות

-          1.2. מאפייני ילדים עם הפרעת קשב והיפראקטיביות

-          1.3. התנהגות עבריינות , מהי

-          1.4 עבריינות בקרב ילדים עם הפרעת קשב והיפראקטיביות

-          2. סיכום ודיון

-          3. סיכום ומסקנות  

-          4. ביבליוגרפיה   

פרטים נוספים

עבודה סמינריונית בנושא: הקשר בין הפרעת קשב והיפראקטיבית להתנהגות עבריינית בקרב מתבגרים

מק"ט

880086

מספר עמודים

23

מספר מילים

5248

מספר מקורות בעברית

4

מספר מקורות באנגלית

40

מחיר (כולל מע"מ)

349 ₪


אפשרויות תשלום

אפשרויות התשלום לרכישת החומר האקדמי הם: כרטיסי האשראי המוכרים בארץ מכל הסוגים, PayPal, או העברה בנקאית (בתיאום טלפוני מראש ) 24 שעות ביממה.
מיד לאחר ביצוע ואישור התשלום העבודה תשלח למיל שהוזן בעת הרכישה. לתיאום תשלום דרך הטלפון ניתן להתקשר לטלפון מספר: 052-4041788